PRIVATUMO POLITIKA

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:

informaciją apie jūsų kompiuterį bei apie jūsų apsilankymus šioje
https://www.evakuacinekuprine.lt/ interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine(įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, kur buvote nukreiptas, lankymositrukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
informaciją, kurią jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainėspaslaugas, pranešimus el.paštu ir / arba naujienlaiškius;
bet kokią kitą informaciją, kurią jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

SLAPUKAI
Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikomanaršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklėpaprašo puslapio tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuotiir sekti interneto naršyklę. Mes naudojame Google Analytics naudojimuisi šia internetosvetaine analizuoti. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsisvetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsišia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinamačia: https://policies.google.com/privacy. Pas mus besireklamuojantieji arba mokėjimopaslaugų teikėjai irgi gali siųsti Jums slapukus. Savo interneto svetainėje mes šiuo metuneskelbiame Google Adsense interesais paremtų reklamų. Tačiau jei ateityje skelbtume irAdsense pateikiame platesnę informaciją. Google Adsense reklamas taip, kad atspindėtų Jūsųinteresus, parenka Google. Kad nustatytų Jūsų interesus, Google seks Jūsų elgesį internetenaudodama slapukus. Jūs galite peržiūrėti, ištrinti ir pridėti interesų kategorijas, susietas su Jūsų naršykle, naudodami Google bendrovės Ads Preference Manager, kurį galima rastiadresu http://www.google.com/ads/preferences/. Jūs galite atsisakyti Adsense partnerių tinkloslapuko adresu http://www.google.com/privacy_ads.html. Tačiau šiame atsisakymomechanizme naudojamas slapukas, ir jeigu Jūs ištrinsite slapukus savo kompiuterio, tai Jūsų atsisakymas nebus išsaugotas. Kad užsitikrintumėte, jog atsisakymas būtų išsaugotaskonkrečiai naršyklei, turėtumėte naudoti Google naršyklės įskiepį, kurį galima rasti adresuhttp://www.google.com/ads/preferences/plugin. Dauguma naršyklių leidžia Jums nepriimtijokių slapukų, nors tam tikros naršyklės leidžia Jums nepriimti tik trečiųjų šalių slapukų. Pavyzdžiui, Internet Explorer naršyklėje galite atsisakyti visų slapukų spausdami „Tools“ > „Internet Options“ > „Privacyir pasirinkdami „Block all cookies“ (tai daroma paslenkantperjungiklį). Tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotisdaugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

JŪSŲ ASMENINIŲ DUOMENŲ NAUDOJIMAS
Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

Interneto svetainei administruoti;
Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacijanebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti;
Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosiomsšalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

POLITIKOS PAKEITIMAI
Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savointerneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jogesate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

TREČIŲJŲ ŠALIŲ INTERNETO SVETAINĖS
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS
Slapukai ir kuo jie jums pagelbsti Mūsų svetainėje, kaip ir daugelyje kitų, naudojamislapukai, kad jums padėtų kuo kokybiškiau naršyti. Slapukai – tai mažai teksto turintys failai, patalpinami jūsų kompiuteryje ar mobiliajame telefone, kuomet naršote įvairiuosepuslapiuose.

Slapukai padeda:
Mūsų tinklapiui veikti taip, kaip jūs tikitės
Atsiminti jūsų nustatymus naršymų metu ir tarp naršymų
Pagerinti naršymo greitį / saugumą
Leisti dalintis puslapiais socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook
Nuolat tobulinti mūsų svetainę
Padaryti mūsų prekybą paslaugomis našesne

Mes NENAUDOJAME slapukų, tam kad:
Rinktume asmeninę informaciją apie jus (be jūsų sutikimo)
Rinktume delikačią informaciją apie jus (be jūsų sutikimo)
Perduotume duomenis reklamos tinklams
Perduotume asmeninę informaciją trečioms šalims
Mokėtume pardavimų komisijoms
Daugiau apie mūsų naudojamus slapukus galite sužinoti žemiau pateiktoje
informacijoje
Galite sužinoti daugiau apie visus slapukus, naudojamus toliau

SUTIKIMAS, JOG NAUDOSIME SLAPUKUS
Jei programinės įrangos (jūsų naršyklės), kuria naudojatės naršydami šioje svetainėje, nustatymai yra pritaikyti priimti slapukus, reiškia, kad sutinkate, jog slapukai bus naudojamimūsų puslapyje. Jeigu norite pašalinti ar nesinaudoti mūsų svetainės slapukais, sužinokite, kaip tai padaryti, žemiau, tačiau tai reikš, jog mūsų puslapis neveiks taip, kaip tikitės.

Naudojame slapukus, kad mūsų puslapis veiktų:
Būtų išsaugomi jūsų paieškos nustatymai. Veiksmingiausias būdas apsisaugoti nuo slapukųnesilankyti mūsų puslapyje.

TREČIOSIOS ŠALIES FUNKCIJOS
Mūsų puslapis, kaip ir dauguma kitų, turi funkcijų, kurias suteikia trečioji šalis. Paprasčiausiasi pavyzdysjei Youtube portale įkelsime vaizdo įrašą. Mūsų tinklapyje bus naudojamas slapukas: Youtube. Slapukų išjungimas sutrikdys šios trečios šalies siūlomasfunkcijas.

SOCIALINIŲ PUSLAPIŲ SLAPUKAI
Galite lengvai paspausti ‘Like’ arba pasidalinti mūsų puslapio turiniu Facebook tinklapyje. Mūsų svetainėje yra nuoroda į mūsų Facebook puslapįhttps://www.facebook.com/SauleRaDermatologyClinic. Facebook‘e veikia slapukai. Privatumo nustatymai kis atitinkamai nuo socialinio tinklo ir priklausys nuo to, kokiusnustatymus esate pasirinkę tuose socialiniuose tinkluose.

ANONIMINIAI LANKYTOJŲ STATISTIKOS SLAPUKAI
Naudojame slapukus lankytojų statistikai sudaryti: kiek žmonių apsilankė mūsų tinklapyje, kokiomis technologijomis jie naudojosi (pvz. Mac ar Windows. Tai padeda nustatyti, kodėlsvetainė neveikia taip kaip turėtų skirtingiems prietaisams), kiek laiko jie praleido tinklapyje, kokius puslapius žiūri ir t.t. Tai padeda nuolat gerinti portalo kokybę. Analitinės programospadeda anoniminiu principu nustatyti, kaip žmonės suranda svetainę (pvz. per paieškospuslapius) ir ar jie čia lankėsi anksčiau. Mes naudojame: “Google Analytics” ir „Google Search Console“.

IŠJUNGIAME SLAPUKUS
Išjungti slapukus galima pakeičiant savo naršyklės nustatymus. Tai padarius, mūsų irdaugelio kitų pasaulinių svetainių funkcionalumas sumažės, kadangi slapukai yra pačiųmoderniausių tinklapių dalis. Gali būti, jog slapukai jums asocijuojasi su šnipinėjimoprogramine įranga, vadinama „spyware”. Neišjunkite slapukų savo naršyklėje, anti-spyware programinė įranga pasiekia patį tikslą automatiškai ištrindama galimai pavojingus.